Služby - Reklamní banery - Banner 200x200

Služby - Reklamní banery - Banner 200x200

Banner 200x200 - Připravili jsme pro Vás možnost inzerce na našem katalogovém serveru pomocí reklamních bannerů. K dispozici je reklamní prostor v pravé části webové prezentace. Reklamní bannery v pravém sloupci je možné objednávat pomocí níže uvedeného formuláře případně na telefonu +420 777 325 950 nebo na mail admin@galance.cz.

 

 

CO JE TO REKLAMNÍ BANNER?

Reklamní banner je nejefektivnější nejčastější typ reklamy na webových stránkách. Jejich umístění je na nejprestižnějších místech webové prezantace. Mohlo by se zdát, že tyto bannery jsou určeny jen pro velké prestižní firmy, ale tak tomu není. Bannerová reklama je v dnešní době jednou z několika možností, jak zviditelnit vaši firmu či produkt. Na našich katalogových serverech je význam o to větší, jelikož díky specifikaci pro daný obor je zde zaručeno zobrazení pro správnou cílovou skupinu uživatelů a tak zvýšit několikanásobně i její účinnost.

ÚČINKY REKLAMNÍHO BANNERU.
Na internetových stránkách se nedá měřit účinnost reklamního banneru. Internet nabízí jiná měřítka než tištěná reklama, televize, nebo rádio. U reklamního banneru nabízí Internet měření počtu zobrazených bannerů. Zhlédnutí se ovšem vztahuje na webovou stránku a ne na reklamní banner. Reklamní banner bývá na stránce buď jeden, nebo rovnou několik. Ten nejhlavnější banner bývá vždy na vrcholu stránky, kde je dobře viditelný. Zde jej může zákazník vidět celý, ať má jakékoli rozlišení obrazovky. Ostatní bannery bývají umístěny směrem dolů, mají nižší sledovanost a tím i klesající účinnost a měly by tudíž mít i klesající cenu. V poslední době se ukazuje že nejvíce návštěvníků klikne na banner, který není úplně nahoře na internetové stránce, ale zhruba v její horní třetině.

VÝHODY A NEVÝHODY REKLAMNÍHO BANNERU
Výhody reklmaních bannerů spočívají hlavně v ceně, například oproti televizní reklamě či rádiové nebo tištěné, jsou poměrně levnější. Mezi výhody patří i možnost snadno a rychle měnit obsah a vzhled jednotlivých bannerů. Další výhodou je i možsnost specifikace, kdy se váš banner má zobrazovat. Mezi nevýhody se dá počítat malá plocha zobrazení. Ta je ale i tak na našich katalogových serverech větší než je standard 468x60. 

 

 
 
Objednat službu
Zadejte doménu:
Zvolte variantu služby:
 
Reklamní banery Banner 200x200 - 150 Kč/měsíce (celkem 150 Kč)
Reklamní banery Banner 200x200 - 140 Kč/3 měsíce (celkem 420 Kč)
Reklamní banery Banner 200x200 - 130 Kč/6 měsíců (celkem 780 Kč)
Reklamní banery Banner 200x200 - 120 Kč/12 měsíců (celkem 1440 Kč)
 
Název firmy:
IČ:
DIČ:
 
Firemní kod:
 
Jméno, příjmen:
Ulice a čp.:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
Poznámka:
 
 Ano, souhlasím s obchodními podmínkami.* (odkaz na obchodní podmínky)

(opište uvedený kod)
 
 
Menu
Partneři

Zahradní nábytek pro vaši zahradu naleznete u nás. Zahradní centrum Vrkoč

Nákupní tašky na kolečkách jsou pomocníkem pro každého nakupujícího.